Legtöbb hozzászólást kapott bejegyzések
- Ladánybene 24 — 2 comments
nov 06
A cím mindent elmond. Azt hiszem üres az életem, hogy nekem sose lehetett ilyen óriás gnóm kinézetű Pikachu-m Ettől olyan depressziós lettem, hogy megyek és megöngyilkolom a lakótársam…. hörcsögét…
okt 26
Mesi tegnap igen vicces volt és sziporkázott: “Magam alatt ásom a fát” “Elfelejtettem a fonalat” és végül: “Bocsánatot kívánok”