Vizipók, csodapók

A tavalyi télből kiindulva, nem bízok semmit sem a véletlenre, már gumizom a jól bevált Dunlop Wintersportokat, a gyengébb napokra, és jövő héten felkerülnek a fehér felnikre a Hakkapeliták is arra az esetre ha valóban lenne hó.

Na de nem is ez a post lényege, hanem hogy az idei kamerás felvételek több okból is felejthetősek voltak, többek között a fény, az állvány hiánya és egyéb okok miatt is. Most gondoskodtam arról hogy legyenek rendes körülmények és én is lássak előre , mikor a fákat világítom :) Köszi Sankó és Csöpi a segítséget, majd alkalomadtán meghálálom :) Egyébként az izzók és a lámpák is teljesen E szabványosak, a két nagyobbik VW lámpa a másik kettő BMW távfény.

 

Persze a bekötés itt sem volt egyszerű, úgy gondoltuk, hogy a lámpát a gyári ködlámpa kapcsolóra kötjük rá, ami persze benne is votl a kocsiban, viszont csak az, ugyanis a mitsubishi által kiadott kb 1000 oldalas elektronikai leírásból kiderült, hogy ezt csak a VR-4-be szerelték be a többi modellben csak a helye van meg. Csodás mi??? Sebaj, gyorsan bekábeleztük bontottunk két 20 A-es relét egy eclipseből és bekötöttük. Igen ám, de a két középső izzó nem akart működni, nem lrtettük mit lehet, amíg szé nem szedtük. Első kötésnél Csöpi véletlen félre kötötte a relét, ezért a próba H1-es izzókat sikerül ki is égetni. Semmi gond H1 csere és már megy is mind a 4 lámpa.

 

 

 

Megosztom!PrintFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblrAdd to favorites

Az óriás Plüss Pikachu támadása

A cím mindent elmond.
Azt hiszem üres az életem, hogy nekem sose lehetett ilyen óriás gnóm kinézetű Pikachu-m
Ettől olyan depressziós lettem, hogy megyek és megöngyilkolom a lakótársam…. hörcsögét…

IKEA állásinterjú

Az IKEA-nál a felvételin már rögtön villogni kell a tapasztalattal is :D

Youtube: 300 ?

Nem is olyan régen csináltam az oldalhoz egy Youtube csatornát, amin a kedvenc Galantos és Evos videóim vannak a kedvencein között csokorba szedve, illetve, ide rakom fel a saját szerzeményeimet is. Örömmel nyugtáztam, hogy túlvagyunk a 300 megtekintésen és a 70 egyedi csatornalátogatón :) Remélem a népszerűség töretlen lesz továbbra is!

Addig itt egy kis ízelítő, az egyik kedvenc téli videómból, sajna a versenykörülményektől messze vagyok, de hátha egyszer :)

Megosztom!PrintStumbleUponFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblr

Videó: Totalcar Evo V., VI.

Nagyon régi totalcar videó, a EVO sorozat sázmomtra két kedvenc darabjával, többet nem is fűznék hozzá.

Megosztom!PrintStumbleUponFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblr

Videó: Mitsubishi Galant VR4 Rally

Egy nem túl jó minőségű, de még vállalható videó a német fanoktól :)

Megosztom!PrintStumbleUponFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblr

Aranyköpés ? Közmondások

Mesi tegnap igen vicces volt és sziporkázott:

“Magam alatt ásom a fát”

“Elfelejtettem a fonalat”

és végül:
“Bocsánatot kívánok”

Videó: Top Gear Galant VR-4 (E39A) teszt

Igazából sok dolgot nem kell hozzátennem a videóhoz, Tiff Needell elmond mindent :)

Megosztom!PrintStumbleUponFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblr

Téli felkészítés 4.

Na lassan a végéhez közeledik a dolog, ma feltöltöttem a hűtőt fagyállóval és lelégtelenítettem, meg kapott téli szélvédőmosót is. Valamint szereztem valóban fehér fényű H4 és H1 izzópárost is, így a mostani izzók mehetnek majd a téli szúrófényekbe, csak hogy lássak már majd éjszaka a hóban.

Megosztom!PrintStumbleUponFacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedInLiveMySpaceRSSTumblr