Közlekedjünk 6.

Gyakorlatilag minden nap írhatnék a témában egy-egy irományt, de vagy lusta vagyok, vagy sok a dolgom, vagy elfelejtem mire beérek. Ma nem.
Szóval a “gyilkos” sokat emlegetett Kölcsey kereszteződésnél, ma éppen nem működtek a lámpák. Végülis minek az reggel 8kor Debrecen egyik legforgalmasabb kereszteződésében kedd reggel. Vagyis igazából működött, sárgán villogott, ami az autósoknál azt jelenti, hogy “Taposs a gázra!”. Végül nagy levegő, egy babakocsi és egy másik biciklis fedezete alatt sikerült kb. rekord 1,5mp alatt átérni a kereszteződésben a végén amikor 2 db autó a zebra 3/4én majdnem megállt(csak lassítottak) az volt a tetőpont.

Troll smiley

Sanya: lesz egy kis tavaszi előzetes a hétvégén, jövöhét elején, úgy hírlik
10-15fok!!
Brandon: annyi volt a múlt7en is
10ból 15
Sanya: ne, neeeeeeeeeeeeeeee
akkor legyen +12,5 átlagban
Brandon: kéne trollface smiley is

Chuck Norris sosem téved

Jé,ez a batman!

Pik… BATMAN!

A munkatársak

… a munkatársam ma valahogy olyan szótlan

Hekk-er

A Hacker az aki balatoni sült halat eszik?

Tél van na

A galambokat is megviseli.
De az is lehet, hogy csak nagyon izzad a feje és hóba mártja.

Képjáték

Gondolkozz, mielőtt a kép fölé viszed az egeret :)

Cat Norris

A sok cicás post után az abszolut Chuck Norris-os cica :P

Kávé Káosz

Munkatársam igen ügyesen egyenletesen beterítette KV-val a munkaállomását. Így tényleg mindenki felébredt. A billentyűzet azért van felfordítva, hogy kicsöpögjön.