Legtöbb hozzászólást kapott bejegyzések
- Ladánybene 24 — 2 comments
márc 20
Nem is tudom miért jutott eszembe a lepukkant 30 éves mávkocsiban, hogy megnézzem van-e wifi, de megérte Megjegyzés: utaztam aznap Gysev vonaton is, amin viszont volt wifi!, viszont kétszer annyit késett mint a máv így lekéstem a csatlakozást, Ójee.
márc 02
Gyakorlatilag minden nap írhatnék a témában egy-egy irományt, de vagy lusta vagyok, vagy sok a dolgom, vagy elfelejtem mire beérek. Ma nem. Szóval a “gyilkos” sokat emlegetett Kölcsey kereszteződésnél, ma éppen nem működtek a lámpák. Végülis minek az reggel 8kor Debrecen egyik legforgalmasabb kereszteződésében kedd reggel. Vagyis igazából működött, sárgán villogott, ami az autósoknál azt …
márc 02
Sanya: lesz egy kis tavaszi előzetes a hétvégén, jövöhét elején, úgy hírlik 10-15fok!! Brandon: annyi volt a múlt7en is 10ból 15 Sanya: ne, neeeeeeeeeeeeeeee akkor legyen +12,5 átlagban Brandon: kéne trollface smiley is