Legtöbb hozzászólást kapott bejegyzések
- Ladánybene 24 — 2 comments
febr 13
Munkatársam igen ügyesen egyenletesen beterítette KV-val a munkaállomását. Így tényleg mindenki felébredt. A billentyűzet azért van felfordítva, hogy kicsöpögjön.
febr 02
Épp az e-mail fiókom takarítottam, amikor rátaláltam erre a gyöngyszemre. Máshol még nem láttam:P
febr 02
Haver BmX-el jár be dolgozni. (Csendben megjegyezm minusz tíz van és bicóval jöttem dolgozni:P)Piros lámpánál megszólítja egy öreg bácsi: – Nem hiszem el, hogy ilyennel jár, mégis mi a jó ebben? Haver válasza: – Én meg nem hiszem el, hogy tv-t szokott nézni, mi a jó abban? A beszélgetés ezzel lezárult.
jan 20
A szomszédban lakás felújítanak. Egy kolléga nagy büszkén a zajokból megállapítja: – Épp most vakolnak. Válasz: – Inkább süketelnének.