Legtöbb hozzászólást kapott bejegyzések
- Ladánybene 24 — 2 comments
ápr 11
Tegnap sörözőben, haver meg a barátnője: Csaj: Nekem kólát hozz. Srác: 2 vagy 3 decit? Csaj: Amelyik olcsóbb.
ápr 05
Előzményként annyi, hogy mostanában néztünk minden klasszikus epic történetet (Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter) Barátnőm tegnap megpróbált rám ijeszteni és ez a mondat szaladt ki a száján: “Leküldenélek Mordorba és átadnálak szeparatistáknak”
ápr 03
Általában nem szoktunk mi itt olyat, hogy politizálni, de Pali lemondása minket is megérintett(Azon kívül persze, hogy elkezdtem a kisdoktorimat írni). Sanya: de nyilván azért kell lecserélni, amiért az országhatárnál a táblákat…. nem vaguynk már köztásraság, most már ország elnök kell… Brandon: vagy király Sanya: még jó hogy nem fagyott be idén a duna, mert …
márc 30
A falusi disznók legfőbb halálozási oka a reggeli Pálinka! Ha hajnalban a hidegben több ember összejön “pálinkázni” ott általában megdöglik 1 disznó. Kommentekbe várom, hogy mi lehet az összefüggés. A disznók nem bírják a páleszt?
márc 28
Naponta 10-szer is hallom ezt a számot a rádióban, de nem értem, hogy szegény Agatha Christie hogy lett ennyire másnapos. Itt a klipje is:P I Got A Hangover
márc 23
…és ezzel a cuki tűzcsappal kedveskedünk nektek, háttérben egy ízlésesen elhelyezett trabanttal…